Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut
10
aprill

Kõige kasutajasõbralikuma e-poe konkurss

Registreeri

Äripäeva teemaveeb kaubandus.ee ja Eesti E-kaubanduse Liit annavad neljandat aastat välja kõige kasutajasõbalikuma e-poe tiitli. See tiitel ning turundusvõimalus võib olla Sinu. Aga enne kui see võimalikuks saab, tuleb enda e-pood registreerida konkursile! Konkursi lõppvooru pääseb kokku 40 parimat e-poodi Eestist, Lätist ja Leedust.

Ühe muudatusena oleme lisanud selle aasta konkursile ka ühe lisakategooria – RAHVA LEMMIK. Ehk kõik e-poed, kes pääsevad 40 parima hulka lähevad rahvahääletusele ning enim hääli saanud e-pood saabki endale selle tiitli. Rahva hääletuseks tehakse kaubandus.ee keskkonda 3 nädalaks hääletuskeskond tarbijatele/lugejatele ning kõik nominendid on seal välja toodud. Seega sel aastal ei ole enam tegu kinnise žürii otsusega vaid konkurss ja nominendid on ka meedias/tarbijatele vähemalt 3 nädalat nähtavad. Osalemistasu ei ole, soovitan osaleda!

Kasutajasõbralikuma e-poe konkursile on võimalik ennast kirja panna 10. märtsini ning finalistid selguvad 13. märtsil.  Registreeri enda e-pood konkursile SIIN.

Võitjad kuulutame välja 10. aprillil.