Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

Venemaa on Euroopa kõige kiiremini kasvav e-kaubanduse turg ligi 150 miljoni tarbijaga. Tallinnas asuv Boomerang Distribution on loonud logistikalahenduse, mis võimaldab e-kaubanduse ettevõtetel saata kaupu Venemaale. Koostöös ettevõttega Ozon.ru (Venemaa vaste Amazonile) pakub Boomerang Distribution e-kaubanduse ettevõtetele võimaluse jõuda miljonite uute tarbijateni.

Boomerang Distributionist saab üks esimestest 3PL ettevõtetest Euroopa Liidus, kes pakub lahendusena kaupade saatmise tarneahelat Ozoni ja Venemaa suunal. Suurte võimalustega turg on jäänud Eesti ettevõtete jaoks kauaks kaardistamata. Laienemine Venemaale muudab e-kaubanduse ettevõtete tegevusplaane, mitmekordistades potentsiaalsete klientide arvu.

Meil on otseühendus Vene turuga ja oleme loonud paindliku laohaldussüsteemi, mis võimaldab kiiresti ja lihtsalt jõuda Vene klientideni. E-kaubanduse ettevõtted ei pea Venemaal alustama nullist, nad võivad kasutada meie logistika- ja transporditeenuseid,“ kinnitab Boomerang Distributioni äriarendaja Ilja Kukushkin.

Boomerang Distribution teeb koostööd Ozoniga. Hiljuti sõlmitud koostöö raames Venemaa suurima veebituruga loob Eesti e-kaubanduse ettevõttetele täiendavad võimalused laienemaks Venemaale ning jõudmaks miljonite kohalike tarbijateni.

Ozon kauplemise keskkond on tegutsenud e-kaubanduses üle 20 aasta ning tänaseks on aktiivsete kasutajate arv kasvanud 70 miljonini. E-kaubanduse ettevõtetele tähendab Ozon lihtsat teed Vene turule ning keskonna vahendustasud jäävad 7% piiridesse,“ jätkab Ilja Kukushkin.

Enamus Eesti ettevõtteid ei oma Venemaale turundamise kogemust, oskust ja võimalust. Boomerang Distribution pakub Eesti e-kaubanduse ettevõtetele välja terviklahenduse, mis aitab ettevõttel siseneda Venemaa turule kaasates laienemisplaani müügi- ja turundustegevused.

Pakume oma klientidele logistikalahenduse, mis aitab kaupade Venemaale turundamist, müümist ja saatmist. Koostöö Ozoniga ja meie koostööpartneri toel abistame kliente  vajadusel turunduse, tõlkimise ja hinnakujundusega, nii muudame Venemaa turule sisenemise võimalikult lihtsaks ja efektiivseks,“ selgitab Ilja Kukushkin.

Sügisel 2020 laienes Boomerang Distribution Tšehhi Vabariiki, et tugevdada positsiooni Kesk-Euroopa turgudel. Sisenemisega Vene turule kindlustab Boomerang oma positsiooni juhtiva 3PL partnerina regioonis.

Et rohkem teavet saada, võtke ühendust:

Ilja Kukushkin, müügi- ja äriarendus
+372 56 880 802
Ilja.kukushkin@boomerang.ee

www.boomerang.ee

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.