Evelekti kaubamärgid Home4you, Garden4you ja Office4you on 100% Eestis loodud ja rahvusvaheliselt tuntud. Lisaks on nad eesrindlikud ka e-kaubanduse arendamisel.

Home4you e-kaubanduse ja hulgimüügi juhi Mait Mäesalu sõnul hakkasid nad e-kaubandusse tõsisemalt panustama ca. 4 aastat tagasi. Tollel hetkel moodustas netimüük nende jaekaubandusest ca. 3% – 2018 aastal ületas netimüügi osakaal juba 20% piiri.

„Lisaks oleme viimastel aastatel käima saanud ka meie Läti ja Soome e-kaubanduse.

Läti e-kaubandust toetamaks sai eelmisel aastal avatud ka 1500 m2 näidistesaal.

Lisaks on kogu ettevõtte kasvu tublisti toetanud ka meie veebiedasimüüjate kasv – väga edukas on olnud koostöö ON24.ee, Hansaposti või ka Leedu veebimüüja Mööbel1’ga,“ ütleb Mäesalu.

Täiskäigul edasi

Evelektil on plaan e-kaubandusega laieneda kõikidesse Balti riikidesse – ehk juba lähiajal on neil plaanis avada e-pood ka Leedus. Lisaks teevad nad tööd näidistesaali avamiseks nii Leedus kui Soomes.

„Meie edu saladus on ikkagi meie bränd ja sortiment. Teeme tublisti tööd, et tõsta oma brändi tuntust üle baltikumi ja ka teistes lähiriikides. Lisaks oleme oma valikusse haaranud uusi valdkondi. Näiteks 2018 aasta sügisel tulime turule oma madratsite sarjaga Perfect Sleep, mis on osutunud väga edukaks nii meie enda kauplustes kui ka edasimüüjate juures,“ teatab Mäesalu.

Palju õnne ja edu ka edaspidiseks E-kaubanduse Liidu poolt!

 

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.