Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

Usaldusmärgis

“Turvaline ostukoht” on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis e-poodidele.

“Turvalise ostukoha” märgiga e-poodides on ostmine turvaline. Need veebipoed on usaldusväärsed ning on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt kontrollitud, täidavad märgise saamiseks esitatud tingimusi. „Turvalise ostukoha“ usaldusmärgis annab e-poodidele võimaluse eristuda konkurentidest ja esitleda end tarbijatele usaldusväärse ostukohana. Turvalise Ostukoha usaldusmärgise omavoliline lisamine, kopeerimine jm moel omavoliline kasutamine on keelatud ning käsitletav kaitstud kaubamärgi varguse ja rikkumisena!

Märgise taotlemiseks on vaja esmalt taodelda E-kaubanduse Liidu liikmelisust, seejärel täita vastav taotlus ning vajadusel teha e-poes muudatusi, vastamaks “turvalise ostukoha” tingimustele. Seejärel väljastatakse litsentsileping ja märgis. “Turvalise ostukoha” märgise litsentsitasu on 50 € kalendriaastas.

Usaldusmärgis e-poodide avalehel on klikitav ja peab olema suunatud Eesti E-kaubanduse Liidu kodulehele usaldusmärgisega e-poodide nimekirjale. Juhul, kui oled mõnes e-poes kohanud usaldusmärgist, kuid ei leia e-poodi E-kaubanduse Liidu usaldusmärgisega e-poodide nimekirjast, ei ole tegu õige ja ametlikult väljastatud usaldusmärgisega. Palun teavita sel juhul meid: info@e-kaubanduseliit.ee. Võimalik, et tegemist on kaubamärgiõiguse rikkumisega ja märgise omavolilise kasutusega. “Turvaline ostukoht” märgis on kvaliteedi ja tingimustest kinnipidamise garantii ka tarbijatele ning seetõttu on kohustatud tingimuste täitmisest kinnipidama kõik märgise kandjad. E-kaubanduse Liit kontrollib alates 2019.a. kord aastas järelkontrolli käigus ka kõiki juba varasemalt märgise kandjaid.

Usaldusmärgi eesmärk on suurendada tarbijates usaldust e-poodide vastu ning tõsta e-kaubanduse taset ja mainet Eestis.

TÄIDA AVALDUS

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.