Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

E-kaubanduse Liit vestles Shoppa.ee juhatuse liikme ja ühe omaniku Heiki Sõmerikuga Shoppa.ee plaanidest ning Eesti e-kaubanduse olukorrast.

Heiki Sõmerik kommenteeris Eesti e-kaubanduse seisu kui tunnetust, et eelkõige (suuremad) e-poed on mugavaks ja igavaks muutunud, puudub isikupära. Soovime seda muuta ja pakkuda uutmoodi ostukogemust kliendile. Meie eesmärk ei saa olema pakkuda maailma parimat hinda või ujutada tele ja muud meediumid üle kaheldavate sooduspakkumistega, vaid pakkuda ennekõike usaldusväärsust, suurepärast klienditeenindust ja ostuokogemust, sealjuures mitte ära unustamata ka meie tarnijaid. Eelkõige tahame muutuda personaalsemaks ja minna ka otse klientide sekka. Soovime rohkem automatiseerida, integreerida, parendada kaubavalikut ja väljapanekut lehel, kuvada klientidele teda huvipakkuvaid tooteid jpm. Mitu innovatiivset arendust on juba töös, mida teadaolevalt keegi teine vähemalt Eestis ei kasuta aga kõik õigel ajal!

Heiki Sõmerik lisas veel, et tänaseks hetkeks on uued omanikud Shoppasse ka juba rahaliselt väga palju panustanud ning muutnud ettevõtte majandamise põhimõtteid selliselt, et ettevõte on saavutanud esmavajaliku finantsstabiilsuse – selle baasilt arendame Shoppat edasi ja viime ellu seatud eesmärke.  Oleme ka kokku pannud väga tugeva tuumik tiimi, ehk võib-olla isegi natuke ebastandardse e-kaubanduse mõttes, mida aga julgeks lugeda hoopis meie tugevuseks kuna puudub mentaliteet, “aga sedasi on seda alati tehtud ja nii on õige”! Meil on väga tugev kompetents kaubandusest, IT-st, turundusest ja finantsist. Küll aga kõik kes soovivad kaasa või kampa lüüa, tegema midagi uutmoodi, mitte käima vanu sissetallatud radu on julgelt oodatud meiega ühendust võtma!

 

Shoppa.ee juhatuse esimees

Heiki Sõmerik

 

E-kaubanduse Liit soovib Shoppale jõuda ja jaksu, kõik valdkonda ja tarbijate kasu silmas pidavad uuendusplaanid on kasuks kõigile!

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.