Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

E-smaspäev

E-smaspäev on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt korraldatav kaks korda aastas toimuv e-ostlemise päev, kus Eesti E-kaubanduse Liidu liikmed ja erinevad veebipoed, kes on end kampaaniale registreerinud, teevad 24-tunni jooksul www.e-smaspaev.ee kampaanialehel sooduspakkumisi. E-smaspäev on kaitstud kaubamärk, mille omavoliline kasutamine on keelatud. E-smaspäeva kampaanias osalemiseks on vaja registreerida end www.e-smaspaev.ee kampaanialehel ning saada E-kaubanduse Liidu kinnitus.

E-smaspäev toimus esimest korda 10. novembril 2014 ja järgnevatel aastatel toimub iga mai ja novembrikuu teisel esmaspäeval. E-smaspäeva eesmärgiks on pakkuda tarbijatele 24-tunni jooksul väga paljudes Eesti veebipoodides eriti häid pakkumisi ja seeläbi suurendada Eesti e-poodide tuntust. Inspiratsiooni E-smaspäeva korraldamiseks saadi USA-st ja Hiinast. Viimased kampaaniad on olnud eriti edukad ning oleme jõudnud vähemalt iga 10nda Eesti elanikuni 24-tunni jooksul.

NB. registreerimise avame reeglina 1 kuu enne kampaania algust, kuid jälgi täpsemat infot ja tingimusi osavõtmiseks lähemalt: www-esmaspaev.ee

Võta küsimuste korral julgelt ühendust!
info@e-kaubanduseliit.ee

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.