Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

Senise traditsioonilise uksest-ukseni allkirja vastu saadetise üleandmisel võimaldab DHL Eestis klientidel saadetisi kätte saada Collect.net võrgustiku vahendusel 8 erinevast Cleveroni pakirobotist. Käesoleval aastal on nendele lisaks arendatud ka oma pakiautomaadi võrgustikku. Hetkeseisuga DHLil kokku juba 23 kollast DHLi pakiautomaati ning aasta lõpuks lisandub veel 15. Järgmise aasta plaanis on nii olemasolevate asukohtade laiendused ning ka uute asukohtade kasutuselevõtt.

DHL tarnib kiiresti- enamus Euroopa Liidus liikuvatest saadetistest on kohal järgmisel tööpäeval ning väljaspoole EU-d 2-3 tööpäeva, millele võib lisanduda tolliprotseduurideks kuluv aeg.  COVID-19 pandeemia ajal kehtestatud erinevad rahvusvahelised regulatiivsed nõuded on aga DHLi omakulu tugevalt suurendanud. Näiteks on lennukid pidanud tühjalt tagasi HUBi lendama, sest väljudes lennukist oleks meeskonnale rakendunud sihtriigi karantiininõue. Lisaks sellele on võrgustik saanud suurema koormuse osaliseks, sest kommertslennud, kus enne pandeemiat liikus üle poole lennukaubast, on siiani suures osas tühistatud. Selle kõige koosmõjul oleme pidanud osaliselt oma lubadust pikendama (siin on toodud transiidiaja muudatused),  kuid võrreldes märtsiga oleme näiteks enamus EU piires liikuvatel suundadel tagasi COVID-19 pandeemia eelses tarnekiiruses.

COVID-19 viiruse levikuga on klientide ootus kontaktivaba saadetiste kohaletoimetamise järele on olnud suur ja juba paigaldatud pakiautomaadid on väga hästi vastu võetud. Seejuures on pooltuhat eraklienti meie On Demand Delivery  süsteemis saadetise püsivalt ümber suunanud soovitud asukohta. Lisaks pealinnale leiab meie kollaseid pakiautomaate nii Maardust , Tartust, Keilast ja Narvast. Pakiautomaatide asukohtad leiab aadressilt https://locator.dhl.com/

Kui Hiinast saabuvate saadetiste suur hulk ei ole kellelegi uudis, siis meie saabuvate saadetiste TOP5 lähteriikide hulka kuuluvad ka Inglismaa, Holland, Saksamaa ja ka lähinaaber Soome. Kuna tarneaeg Euroopast on reeglina vaid 1 tööpäev, siis see innustab ka oodatud saadetistel kiirelt pakiautomaadis järel käima. Nii jääb keskmine saadetiste pakiautomaadist väljavõtmise aeg nelja tunni piiresse.

Kutsun siinkohal ka kõiki kohalikke Eesti e-kauplejaid aktiveerima meie On Demand Delivery erinevaid võimalusi, et ka Teie tellijaid saakisid end sihtriigis kaitsta ja saadetised turvalisse asukohta suunata.

Pakume täna e-kauplejale tasuta liidestust, DHL Express Commerce (DEC), mis on võimalik seadistada väga paindlikult ja automatiseeritult tegema kõike DHL Expressi tarnega seonduvat! Olgu see siis poe front-end’is tarne maksumuse kuvamine, reaalajas tarne aja kuvamine või back-end’is tellimustele filtrite seadmine, tellimuse info täiendamine/korrigeerimine, automaatne tellimustest pakikaartide trükkimine jpm.

Enam ei ole vaja Eesti e-kaupmehel vajaliku võimekusega 3ndate poolte liideseid otsida. Koos premium-klassi express tarnega 220 riiki ja territooriumile saab ta 20 minutiga tarnijalt endalt premium tarneliidese ja klienditoe!

 

Lisainfot liidestuse kohta saab meie e-kaubanduse spetsialistilt Endro Roosimäe´lt, Endro.Roosimae@dhl.com, +372 56 808 541

Kristina Laaneots

DHL Express Estonia AS tegevjuht

 

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.