Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

Kompaktne pakiautomaat loodi selliselt, et seda saaks lihtsasti paigaldada, kiiresti kasutusele võtta ning oleks võimalikult soodne ja võimaldaks igal ettevõttel tavapärase müügitegevusega jätkata, uue olukorraga kohaneda ja pakkuda inimkontaktivaba teenust.

Peamiselt maailma tuntuimatele jaekettidele suuri pakiroboteid tootev Cleveron muutis kriisi ajal oma arendusplaane ja lõi pakiautomaadi, mis sobib kasutamiseks kõikidele ettevõtetele ja asutustele, kes peavad teenuse osutamiseks kaupu üle andma või vastu võtma.

Cleveron 351 nime kandval välipakiautomaadil on 12 pakikohta ning seda on võimalik kasutada mitmel eri otstarbel. Lisaks e-poe tellimuste kätte andmiseks sobib see ka renditud kaupade väljastamiseks ja vastu võtmiseks või ka asjade üleandmispunktiks. Heaks näiteks pakiautomaadi eri võimaluste rakendamisest on Eesti autoteenindused, kes kasutavad Cleveroni siseruumidesse mõeldud lahendust autovõtmete vastu võtmiseks ja tagasi andmiseks. USAs kasutavad Cleveroni suurt pakiautomaati mitmed ülikoolid tudengite pakkide üleandmiseks.

Ettevõtte pakiautomaat võib leevendust pakkuda praegusele olukorrale, mil pakiautomaatide võrgustikud on suure koormuse all. Pakid hilinevad, tarneajad pikenevad ja kliendid on rahulolematud. E-kaubanduse mahud püstitavad rekordeid praegu küll kriisi tõttu, kuid ilmselt mõjutab mugav ostlemisviis inimeste ostuharjumusi ning -eelistusi veel pikalt. Ja pakiautomaat on eestlaste eelistatuim pakkide kätte saamise viis.

Välipakiautomaat saabub tellijani juba terviklikul kujul ega vaja eraldi paigaldusmeeskonda. Samuti on automaadis juba olemas oma tarkvara, nii et puudub vajadus täiendavateks integratsioonitöödeks. Kogu lahendus on välja töötanud nii, et selle paigaldamisega saaks hakkama igaüks. Pakiautomaadi saab kohe kasutusele võtta ning hakata klientidele pakkuma tasuta kiiret ja inimkontaktivaba teenust.

Pakiautomaati saab tellida Cleveroni veebilehelt, kus on olemas toote kohta ka põhjalik lisainfo.

Vaata ka videot 

Küsimuste korral saab saata e-kirja aadressil cleveron@cleveron.com.

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.