Täna toimunud Tallinna Hea Teeninduse päeval 2017 selgusid Eesti parimad teenindajad. Võistlustulle astusid 9 finalisti Tallinna, Tartu ja Eesti teistest piirkondadest. E-kaubanduse Liit aitas parimate valimisele kaasa nii Eesti teiste piirkondade kui Eesti parima teenindaja žürii koosseisus. 

Vahetu suhtlusoskuse kõrval muutub üha olulisemaks võimekus pakkuda mõnusat teenindust sidevahendite abil, olgu selleks telefon või e-mail. Finalistide seast valis E-kaubanduse Liit parima e-teenindaja, kelleks sai Agle Mandre (Telia Eesti AS, Tartu). Õnnitleme võitjat ja premeerime tasuta pääsmega “E-kaubanduse Aastakonverentsile 2017”

Finaal kujunes tasavägiseks, sest kõik kandidaadid olid tugeva teenindajageeniga ja tiitli väärilised. Silma jäi finalistide ühtsustunne ja hea huumor, aga ka väärt mõtted keeruliste olukordadega toimetulekuks ning sihikindluse säilitamiseks. Enne finalistidega silmast-silma kohtumist sai žürii hinnata teenindussituatsioonide lahendusi ja poolfinaalide videosalvestisi. Eesti parimate tiitlid jagunesid: 

Eesti parim teenindaja 2017 – Mai Kastemäe, Eva Boutique (Tartu)
II koht Piret Kaev, Põldma Kaubandus (Tallinn)
III koht Merilin Männik, Põldma Kaubandus (Tallinn)

“Mai Kastemäe särtsakus ja nakatavalt rõõmus meel ei saa ühtegi tujutut klienti ükskõikseks jätta. Hea sõnaosavus ja ehedalt sõbralik olek on meeldivad igas teenindussituatsioonis. Usun, et Mai naudib oma tööd samavõrd, kui kliendid tema vahetut teenindusoskust,” kommenteeris žürii liige ja E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees Signe Kõiv. 

“Eesti parim teenindaja 2017” konkursi superfinaali žüriisse kuulusid:
Mariliis Talvoja – Eesti parim teenindaja 2017, Tele2 Eesti AS Paide esinduse müügikonsultant
Riina Märtson –  Hotell Lydia restorani Hõlm toitlustusjuht 
Silja Veerme – Tallinna Turismiinfokeskuse juhataja
Signe Kõiv – E-Kaubanduse Liidu juhatuse esimees
Kristjan Oad – Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor tegevjuht

Õnnitleme konkursi võitjaid ja soovime palju vahvaid kliente kõigile tublidele teenindajatele ja e-teenindajatele!


E-kaubanduse Liit
info@e-kaubanduseliit.ee
www.e-kaubanduseliit.ee