turvaline_ostukoht_kaitsetsooniga2“Turvaline ostukoht” on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis e-poodidele.

 “Turvalise ostukoha” märgiga e-poodides on ostmine turvaline. Need veebipoed on usaldusväärsed ning on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt kontrollitud  ja vastavad märgise saamiseks esitatud tingimused. Märgis väljastatakse E-kaubanduse Liidu poolt vastava taotluse esitanud liikmetele. Märgise taotlemine ja väljastamine kuulub liikmemaksu sisse, mis on liikmele 350 € kalendriaastas.

„Turvalise ostukoha“ usaldusmärgis annab e-poodidele võimaluse eristuda konkurentidest ja esitleda end tarbijatele usaldusväärse ostukohana.

Usaldusmärgis e-poodide avalehel on klikitav ja peab olema suunatud Eesti E-kaubanduse Liidu kodulehele usaldusmärgisega e-poodide nimekirjale. Juhul, kui oled mõnes e-poes kohanud usaldusmärgist, kuid ei leia e-poodi E-kaubanduse Liidu usaldusmärgisega e-poodide nimekirjast, teavita palun: info@e-kaubanduseliit.ee. Võimalik, et tegemist on kaubamärgiõiguse rikkumisega ja märgise omavolilise kasutusega.

 Usaldusmärgi eesmärk on suurendada tarbijates usaldust e-poodide vastu ning tõsta e-kaubanduse taset ja mainet Eestis.