Traditsiooniliselt toimus E-kaubanduse Liidu ja Kaupmeeste Liidu ühine jõulupidu, sedapuhku 7. detsembril mõnusa atmosfääriga Erinevate Tubade Klubis. Täname kõiki osalejaid, et aitasite üheskoos luua nii õdusa õhtu! Hetked püüdis pilti fotograaf Raul Mee.


Tervitussõnad ütlesid Kaupmeeste Liidu juht Nele Peil ja E-kaubanduse Liidu juht Signe Kõiv.Põneva vahepala ja rohkelt arutelu pakkus mustkunstnik Charlekas. Veel peo lõpuminutitel käisid aktiivsed vestlused teemal: “Kuidas see kõik võimalik oli?!”

Kaubamaja AS-i e-kaubanduse juht Martin Lond on päris kindlalt “Kõige targem”, sest leiab alati aja ja võimaluse osaleda liidu seminaridel. Me oskame seda hinnata!

Maksekeskus AS-i väärikat auhinda “Helde jagaja” hoiab Art Lukas. Täname Maksekeskust, kes ei pea paljuks E-kaubanduse Liidu häid uudiseid jagada ja statistikaga abiks olla!

DPD e-kaubanduse suuna juht Margot Posti võtab vastu auhinna “Parimad pannkoogid”. See on pikaajalise koostöö ja panuse eest E-kaubanduse Liidu seminaridel, kus tihti saame maitsta eriretsepti järgi valminud… vahvleid! 🙂

Astri.ee nõukogu liige Silver Hage on pärjatud tiitliga “Kõva sõna”, sest nii nagu Silver ütleb, nii ongi. Heade ideedega alati toeks ja populaarse e-poodide kampaaniapäeva E-smaspäev autor koos Matthias Vuttiga.

E-kaubanduse Liidu raamatupidaja Maili Pajuri on meie “Võimekas numbrimaag”, kes särava naeratuse saatel lahendab ka võimatud võrrandid. Täname suure panuse eest!


Meie viielised! Päkapikud sosistasid heade laste nimed, kes tubli töö eest auhinnatud said!


Nalja ja naeru jagus viktoriiniks, kus jõulupeolised said testida teadmisi jaekaubanduses ja e-kaubanduses.


E-kaubanduse Liidu esindajad tõid kahe laudkonna peale paarisvõidu, õnnitleme!

E-kaubanduse Liidu toimekas pere, kes oskab e-kaubandust 35% võrra aastas kasvatada, aga ka puhata ja mängida.


Soovime kõigile rõõmurikkaid jõulupühi ja meeldejäävaid hetki lähedaste seltsis! 🙂

Signe Kõiv
Juhatuse esimees
Eesti E-kaubanduse Liit