Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

Httpool Baltics ja maailma üks suurimaid sotsiaalmeedia- ja reklaamivõrgustikke Facebook alustasid käesoleval aastal strateegilist koostööd, mille peamiseks eesmärgiks on pakkuda strateegilist ja tehnilist tuge Baltikumi ettevõtetele, sõltumata nende tegevusalast või reklaamieelarvetest.

Httpool Baltics-i kui Facebook-i ainsa ametliku edasimüüja teenuste hulka kuulub muuhulgas ka:

  1. Klientide strateegiline ja tehniline nõustamine – kuidas tõsta kampaaniate efektiivsust ehk kuidas muuta Facebook-is turundamine kasumlikumaks.
  2. Troubleshoot-ing ehk igapäevane praktiline tugi kohapeal – eestikeelne (vajadusel ka venekeelne) klienditeenindus on läbinud Facebook-i kõrgeima tehnilise ettevalmistuse.
  3. Arve alusel reklaami eest tasumine – igakuise arve alusel 2. nädalase maksetähtajaga  reklaamikampaaniate eest tasumine, et lihtsustada raamatupidajate töö
  4. Strateegilised ja praktilised koolitused turundajatele -kuidas kasvatada oma seniseid teadmisi FB reklaamiplatvormi osas ning kuidas Facebook (sh Instagram, Messenger) oma ettevõtte jaoks maksimaalselt hästi tööle panna.

 

Httpool Baltics-i klientide hulka kuulub väga erineva valdkonna ettevõtteid, sh meedia- ja reklaamiagentuure, enamus e-kaubanduse- ja ekspordiettevõtteid töötab meiega otse, kasutades ühe tasuta teenusena ka põhjalikku performance-nõustamist.

Facebooki reklaamiplatvormi on e-kaubanduse ja ekspordi tõhusamaks toetamiseks palju modifitseeritud, Httpool Baltics aitab leida ning realiseerida kõige viimased trendid, uuendused ja tööriistad, mida Facebooki reklaamikeskkond äriklientidele pakub.

Httpool Baltics-i teenused on klientidele tasuta.

Httpool Baltic-s Eesti kontoriga saab ühendust e-mailil talvik@httpool.ee

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.