Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

Eesti E-kaubanduse Liidul on hea meel tuua avalikkuseni liidu uus veebileht, mis valmis koostöös liidu värske ametliku partneri ja liikmega – digiagentuur Bit Finer.

Liidu veebileht on koduks väga mitmele e-kaubanduse ettevõttele ning ka nendele, kes veel peavarju või infot otsivad. Liikmeid on liidul juba palju (peaaegu 250 aktiivset liiget) ning see arv on ainult kasvamas. Arvestades kiiret kasvu tuli liikmetele ehitada uus veebileht, millelt infot veel hõlpsamalt kätte saada.

Vana veebileht oli mõneti aegunud ning ajale jalgu jäänud – näha oli paljusid erinevaid murekohti ning kohe tekkisid ka mõtted, kuidas neid parandada.

Uue lehe tegemisel keskenduti eelkõige järgmistele punktidele

 

Lihtsus
Nagu eelnevalt mainitud, siis oli veebileht mõneti ajale jalgu jäänud – teksti oli palju, veebilehel valitses tugev info üleküllus ning raske oli üles leida seda, mida võisid olla otsimas.

Kiirus
Ajale jalgu jäämine tähendab ka seda, et mida rohkem on veebilehel infot, väikeseid osakesi ja muud ebavajalikku, seda aeglasem veebileht ka on.

Sisu selgus
Niivõrd esindusliku veebilehe sisu peab olema ka võimalikult selge, et see pakuks väärtust nii inimesele, kes otsib lihtsamat kui ka raskemat lugemist.

Esinduslikkus
Hallates lehte, millel on pea 250 aktiivset liiget ning võttes liikmeid ettevõtetena, siis tuleb kokku üks päris suur posu inimesi, kes veebilehte uudisväärtuse saamiseks tihtipeale külastavad. Liidu veebileht pidi olema nii visuaalselt kui ka strateegiliselt esinduslik – kõige tähtsam peab olema kõige rohkem nähtaval.

Mobiilne kasutajakogemus
Alates 2009. aastast on veebilehtede liiklus suuresti genereeritud mobiilsete kasutajate poolt. 2018. aastal olid üle poole kasutajatest (52,5%) mobiilsed kasutajad – ka liidu veebileht pidi sellega rohkem harjuma ja sellele rohkem tähelepanu pöörama. Disain on vägagi suunatud ka tihtipeale kiire eluviisiga mobiilsetele kasutajatele.

Loodame ja usume, et need lihtsad eesmärgid on täidetud ning info on senisest selgem ja loetavam ning visuaalselt atraktiivsem.

Sinu tagasiside on alati oodatud ning palume edastada kõik mõtted info@e-kaubanduseliit.ee et saaksime liidu lehte veelgi paremaks muuta.

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.