Otsing

Palun vajuta enter / Return, et alustada otsingut

Käesoleval aastal on liitunud ka SEB, Svea Finance, Inbank. Mastercard ja Paysera tõid rahvusvahelisust juurde ning see on teistpidi tunnustus ka E-kaubanduse Liidule, kui sellised tegijad soovivad liituda, märkides ära, et me oleme üks väheseid erialaliite maailmas, kuhu kuulutakse. Lisaks makselahenduste ja finantssektorile on meil sel aastal tugevdatud ka statistika ja uuringute poolt- liiduga on liitunud Kantar Emor, Aegis Media ja Ekspress Meedia ning lisaks teeme e-kaubanduse mahtude kokkuarvutamisel koostööd Eesti Pangaga.

E-kaubanduse Liiduga on 2019.a. liitunud vähemalt 50 uut liiget ning õigepea on meil täis 300 liiget, mis on 10% kõikidest Eestis toimivatest e-poodidest ning enamus parimatest!

Lisaks on meil heameel teada anda, et praeguseks hetkeks on meil juba 111 Turvalise Ostukoha usaldusmärgise kandjat, teeme koostööd TTJA`ga, nii märgiste väljastamisel, kui tingimuste tõhustamisel. Ka tarbijatele läheb meile pidevalt laekuvast tagasisidest Turvalise Ostukoha kandjad korda.

Lisainfo: Tõnu Väät, tonu@e-kaubanduseliit.ee

Liitu uudiskirjaga

Väärt uudised, praktilised nõuanded ning siseinfo Eesti e-kaubanduse kohta.